sobota, 27 sierpnia 2016

Back to school: Lookbook szkolny

Cześć!
Dzisiaj mam dla Was lookbook szkolny, który także pojawił się w zeszłym roku, ale wtedy były tylko trzy outfity, a dzisiaj mam aż cztery! Są to moje propozycje ubioru do szkoły.
Zdjęcia są robione na naszej ulubionej, żółtej ścianie w pokoju :D Miało być na innej, ale znów jakoś tak wyszło, że nie.
Zaczynajmy!

Pierwszy outfit jest moim ulubionym :) Bardzo lubię w nim chodzić i często go zakładam. Mam tu ubraną koszulkę z Croppa i spodnie z Bershki, a także buty z Reeboka. Bardzo lubię ten T-shirt, ma fajny wzór i napis 'Hello There'. Zapomniałam o bluzie, którą także kupiłam w Croppie.

Wyglądam na tych zdjęciach jak jakieś sesszyn profeszyn :D I te miny :D No nieważne...

Kolejny outfit składa się z tych samych spodni, butów, ale zmieniłam koszulkę na ciepłą bluzę z New Yorkera, którą pokazywałam Wam zeszłego roku w Jesiennym Haul'u. Mam tu także niebieski plecak z karmelowymi dodatkami z Croppa.


Jeśli chodzi o moje włosy na zdjęciach to razem z siostrą wpadłyśmy na pomysł, żeby włączyć wiatrak, który będzie mi rozwiewał te pukle :D Uznałyśmy, że byłoby to bardziej efektowne ;)

W kolejnym outficie mam na sobie T-shirt z Croppa (wiem, chyba mam dość dużo ubrań z tego sklepu), leginsy z Ideal i buty Converse.


Na koszulce natomiast tkwi napis: 'Never Follow The Rules'


Ostatni outfit składa się tylko z ubrań kupionych w sklepie Moodo. Bardzo go lubię. Na zdjęciach mam na sobie spodnie, które pokazywałam Wam w ostatnim Haul'u.
OUTFIT I
Koszulka - Cropp
Spodnie - Bershka
Bluza - Cropp
Buty - Reebook

OUTFIT II
Bluza - New Yorker
Spodnie - Bershka
Buty - Reebook

OUTFIT III
Koszulka - Cropp
Leginsy - Ideal
Bury - Converse

OUTFIT IV
Bluza - Moodo
Spodnie - Moodo

To na tyle w dzisiejszym poście :) Mam nadzieję, że moje propozycje na ubiór do szkoły Wam się spodobały. Zostawcie swoją opinię na dole, klikając w odpowiedni kwadracik :) 

Dziękuję ponownie za zrobienie zdjęć mojej fotografce - siostrze Alicji :*

Zapraszam na Instagrama, Snapchata i Aska :)

Do zobaczenia!

:D :D :D